Detail Serveru: CityCraft

233
HLASUJ
Hlasy: 5
Online
HRÁČI: 0/0
Verze: 1.12.2
vip | economy
free build | antigrief
CityCraft IP Adresa: mc.citycraftcz.eu

Postav si dům, založ firmu, kup si služební vozidlo a vydělávej miliony! Staneš se právě ty nejbohatším hráčem na serveru? 

Detailní popis serveru:

CityCraft se vrací!

NOVĚ: Nábytek, funkční zbraně, nové eventy

 

Server s několika přestávkami a změnami jmén běží téměř 7 let! Od té doby vystřídal množství zaměření, členů AT i hostingů. V posledních dvou letech se však držíme stejného hostingu, názvu i vedení serveru.


Co na CityCraftu můžeš najít?

Ekonomika

Založ si svoji firmu, začni podnikat a vydělávej miliony! Můžeš lidem stavět obydlí, vyrábět auta, provozovat vlastní leteckou společnost a mnoho dalšího! Podnikání na CityCraftu témeř nezná hranice!


Nechceš podnikat? Napiš ostatním hráčům, často můžeš na serveru potkat majitele automobilek, dopravních společností a širokého okruhu dalších oborů!


Doprava

Pořiď si vlastní dopravní prostředek! Kromě množství automobilek u nás najdeš i výrobce autobusů, lodí nebo i letadel, od malých jednomístných až po největší dvoupatrové stroje!


Města

I přesto, že je zakládání nových měst dočasně pozastaveno, můžeš si vybrat z více než 20 hráčských měst a vesnic, každé ti nabídne jiné možnosti! Velkoměsto? Malá vesnice na pobřeží? Město u samotného okraje Minecraft světa? Žádný problém! Existují zde i města, do kterých mají přístup pouze jejich obyvatelé, navíc se zde dá dostat pouze pomocí dopravních prostředků, čímž je značně snížena možnost griefu.


Eventy a minihry

S přibývajícím počtem hráčů se můžeš těžit i na zakládání nových eventů a miniher! Najdeš u nás jak automatické, například parkour nebo spleef (podkopávanou), tak adminské eventy, které se pořádají většinou o pátečních a sobotních večerech. Při těchto eventech můžeš vyhrát množství herní měny, CraftCoinů, nebo VIP účty!

Dost řečí… pojď si i ty vyzkoušet, co může CityCraft nabídnout! ;)

 

Video:

Komentáře:

reklamní plocha