Detail Serveru: MidasCraft - Kvalitný server pre slušných hráčov!

9
HLASUJ
Hlasy: 6792
Online
HRÁČI: 14/80
Verze: 1.7.x - 1.13.x
survival | rpg
antigrief | lag free
MidasCraft - Kvalitný server pre slušných hráčov! IP Adresa: game.midascraft.sk

Sme originálny československý server s hlavnou myšlienkou - SME URČENÍ PRE SLUŠNÝCH HRÁČOV. Aktuálne hráčom ponúkame rozsiahly a kvalitný RPG & SURVIVAL, VANILLA SERVER a CREATIVE SERVER. Viac info na našom webe - www.midascraft.sk

Detailní popis serveru:

Na našom serveri hráči môžu nájsť množstvo unikátnych vychytávok ako sú napríklad Klany, PVP skilly, Questy, Dungeony či funkčný systém DEMOKRACIE, kedy dočasné miesto člena senátu v admin teame zastáva vždy bežný hráč. 

Mnohých hráčov však zaujme aj fakt, že na našom serveri, je možné nielen si zlomiť nohu, ale poľahky sa tu dajú chytiť rôzne vysoko NÁKAZLIVÉ CHOROBY ako napríklad žltá zimnica, cholera, mor, atď. Na druhej strane máme pre starších hráčov (18+) pripravenú možnosť vyskúšať si varenie ALKOHOLU priamo v serverových podmienkach.

Náš server nikdy neobsahoval, neobsahuje a nikdy nebude obsahovať ŽIADNE DOLY, ani ŽIADNE VEREJNÉ XP FARMY a to najlepšie je, že hra u nás bude VŽDY ZADARMO. Samozrejme, existujú hráči, ktorí radi podporia náš server a tým sa ponúka možnosť [D] DONATORA, alebo [D+] DONATORA+. Vopred však upozorňujeme, že nejde o ŽIADNE V.I.P. oprávnenia a oba donačné ranky poskytujú iba menšie výhody, ktoré však nenarúšajú pravidlo fair-play hry.

Tento server je určený predovšetkým pre slušných a poctivých hráčov, ktorí nepotrebujú zbytočne využívať hacky typu X-ray, Kill-aura a pod., ale zároveň si chcú normálne zahrať, pokecať s fajn komunitou. Na to všetko dohliada skúsený admin team, ktorý odfiltruje nielen hackerov, ale aj ľudí, ktorí sa snažia iba kaziť hru ostatným poctivým hráčom.

Video:

Komentáře:

reklamní plocha
alexcraft.png