Detail Serveru: Alexcraft.eu

33
HLASUJ
Hlasy: 895
Online
HRÁČI: 0/0
Verze: 1.12.X
survival | vip
pvp | skyblock
Alexcraft.eu IP Adresa: MC.ALEXCRAFT.EU

HĽADÁŠ NEOBYČAJNÝ SERVER ? TAK NEVÁHAJ A PRIPOJ SA NA NÁŠ JEDINEČNÝ SERVER. ZAUJMEME ŤA SVOJÍM NEOBVYKLÝM PROSTREDÍM. VIP SYSTÉMOM. KVALITNÝM WEBOM A SKVELOU KOMUNITOU !

VERZIA: 1.9.X +

IP ADRESA: MC.ALEXCRAFT.EU (POPISNÁ IP ADRESA)

 

Detailní popis serveru:

Hľadáš neobyčajný server ? Sme presne ten server ktorý hľadáš. Zaujmeme ťa svojou netradičnosťou. Po pripojení na server ťa čaká neobvyklé privítanie na spawne, kde si môžeš vybrať svet v ktorom chceš hrať. Už ťa nebavia veľké servery plné cheaterov ? U nás nemajú žiadnu šancu. Pripravili sme pre vás jednoduchý lobby spawn ktorý je dostupný aj pre warez hráčov. Moderná príroda v ktorej si môžeš zahrať nám umožňuje poskytnúť vám maximálny komfort pri hraní. Zaujmeme vás svojou VIP ponukou, ktorá má takmer všetky možnosti platby. Veľké pestré menu pre hráčov kde môžete upravovať svoju hru tak aby ste sa cítili príjemne. 

 

Nastavený chat, ekonomický obchod. Všetko si môžete dopriať len u nás. A to ešte nie je všetko. Pre hráčov sme si pripravili neobyčajnú možnosť ako premiestňovanie koňa... Atď.. Pýtate sa prečo ? Mnohí z vás majú problém s presúvaním svojich koňov a práve preto si ho môžete prepraviť bez toho aby ste ho museli vláčiť po celej prírode lanom. 

 

Stačí si dať na koňa sedlo a vziať si ho. Tým pádom si ho môžete premiestniť. Avšak presunúť môžete len vlastného koňa. Celý server môžete bez problémov ovládať a stať sa jeho vládcom/vládkyňou. Jednoduchými príkazmi ktoré má k dispozícii úplne každý.

 

Pohodlné (/Menu) servera vám umožní ovládať príkazy bez toho aby ste ich museli hľadať, pátrať, alebo sa neustále pýtali administrátora kde sa čo robí... Všetko máte v pohodlnom (/Menu). A to ešte nie je všetko... Pripravili sme si pre vás návody ktoré vám pomôžu vždy keď potrebujete. Neviete si poradiť s rezidenciou ? Ste úplný noob ? To nevadí ! Vyskúšajte (/Res Auto) a vaša rezidencia sa spraví sama bez toho aby ste museli block po blocku hľadať nejaké nekonečno zdĺhavé možnosti..

 

Zavadzia vám tabuľka ? Jednoducho si ju vypnite ! (/Fb Off)

 

Vyskúšajte si vozidlovú ponuku, ktorú ponúka náš server. A zahrajte si tak s priateľmi na skvelom serveri. Len u nás so skvelou komunitou. Ešte dnes !

 

VERZIA: 1.11.2 + (BUNGEECORD)

IP ADRESA: MC.ALEXCRAFT.EU

 

WAREZ - LEG - OPEN

Komentáře:

reklamní plocha
ac.png