Detail Serveru: CityCraft

63
HLASUJ
Hlasy: 303
Online
HRÁČI: 3/25
Verze: 1.12.1
survival | vip
free build | lag free
CityCraft IP Adresa: mc.citycraftcz.eu

Usaď se v jednom z našich měst i ty!

Města | Příroda | Další světy plánujeme!

Postav si dům, založ firmu, kup si služební vozidlo a vydělávej miliony! Staneš se právě ty nejbohatším hráčem na serveru? 

 

Detailní popis serveru:

 

CityCraft je zpět!

 

IP: mc.citycraftcz.eu

 

Server s několika přestávkami a změnami jmén běží téměř 7 let! Od té doby vystřídal množství zaměření, členů AT i hostingů. V posledních dvou letech se však držíme stejného hostingu, názvu i vedení serveru.

 

Poté, co server začal v posledních měsících upadat, jsme se rozhodli server opět vzpamatovat!

 

Co na CityCraftu můžeš najít?

 

Ekonomika

 

Založ si svoji firmu, začni podnikat a vydělávej miliony! Můžeš lidem stavět obydlí, vyrábět auta, provozovat vlastní leteckou společnost a mnoho dalšího! Podnikání na CityCraftu témeř nezná hranice!

 

Nechceš podnikat? Napiš ostatním hráčům, často můžeš na serveru potkat majitele automobilek, dopravních společností a širokého okruhu dalších oborů!

 

 

 

Doprava

 

Pořiď si vlastní dopravní prostředek! Kromě množství automobilek u nás najdeš i výrobce autobusů, lodí nebo i letadel, od malých jednomístných až po největší dvoupatrové stroje!

 

 

 

Města

 

I přesto, že je zakládání nových měst dočasně pozastaveno, můžeš si vybrat z více než 20 hráčských měst a vesnic, každé ti nabídne jiné možnosti! Velkoměsto? Malá vesnice na pobřeží? Město u samotného okraje Minecraft světa? Žádný problém! Existují zde i města, do kterých mají přístup pouze jejich obyvatelé, navíc se zde dá dostat pouze pomocí dopravních prostředků, čímž je značně snížena možnost griefu.

 

 

 

Eventy a minihry

 

S přibývajícím počtem hráčů se můžeš těžit i na zakládání nových eventů a miniher! Najdeš u nás jak automatické, například parkour nebo spleef (podkopávanou), tak adminské eventy, které se pořádají většinou o pátečních a sobotních večerech. Při těchto eventech můžeš vyhrát množství herní měny, CraftCoinů, nebo VIP účty!

 

 

 

Dost řečí… pojď si i ty vyzkoušet, co může CityCraft nabídnout! ;)

 

Video:

Komentáře:

reklamní plocha