Detail Serveru: CityCraft 1.12.1

57
HLASUJ
Hlasy: 274
Online
HRÁČI: 2/30
Verze: 1.12.1
survival | vip
skyblock | lag free
CityCraft 1.12.1 IP Adresa: mc.citycraftcz.eu

> Nábytek > Doprava > Města > Eventy > Levné VIP > Ekonomika > Firmy > Zájezdy > Banky > Zbraně > Tokeny > Eventy > Soutěžě

Postav si dům, založ firmu, kup si služební vozidlo a vydělávej miliony! Staneš se právě ty nejbohatším hráčem na serveru? 

 

Detailní popis serveru:

Ekonomika

 

Ekonomika na serveru nedávala smysl, hráčům vše nesmírně ulehčovala a každý byl na serveru hned milionář. Dále se děly případy, kdy hráči s GM prodávali z creative inventáře, a tím vlastně ruinovaly celý systém. Rozhodně ty dotyčné nemusím jmenovat, oni vědí, koho myslím. To nutně vedlo k ztrátě smyslu hry. Proto byly všechny účty, co se týče peněz, resetovány, a každý bude začínat s $20. Dále se budeme snažit, aby měna hodnotou odpovídala realitě (ceny aut, domů,…). Na serveru se také zavádí nová prémiová měna, CraftCoiny (zkráceně CC), která se zatím dá získat pouze za hlasování. Za CC bude možno koupit např. spawnery, warpy, a jiné prémiové itemy.

 

Serverové budovy

 

Všechny warpy (enchant, pvp, atd.) byly zbořeny a nové již stojí ve světě města. Dále byly zrušeny doly, také kvůli neuvěřitelnému ulehčování hry. Zároveň byl zaveden nový těžební svět (/warp tezba), který bude pod pravidelným wipem.

 

Vozidla

 

Systém dopravy také prošel změnou. Zavádí se např. jednoduché dopravní značení, nebo také jednotné SPZtky (povinnost v každém městě). Také byly po celém serveru rekonstruovány budovy autoškol a v Modern City se otevře, jako první na serveru, automatizovaná autoškola otevřená non-stop, zatím jen pro skupinu A. Dále musí být všichni hráči přezkoušeni v autoškolách, staré řidičské, či letecké průkazy již neplatí.

 

Světy

 

Všechny světy byly zachovány, přibyl již zmíněný těžební svět. Dále se plánuje smazání světu „NPriroda“ (/warp priroda). Informace budou ještě upřesněny.

  

Hlasování

 

Starý nespolehlivý způsob hlasování jsme vyměnili za nový spolehlivější a snadnější systém. 

Video:

Komentáře:

reklamní plocha
MagiciansGames.gif
MidasCraftVersion3LQ.png
CubeCraft.png
TServer.gif
MinecraftCentrala.gif