Detail Serveru: WarfareMC.eu | 1.8 - 1.14

7
HLASUJ
Hlasy: 8216
Online
HRÁČI: 13/14
Verze: 1.8 - 1.14.4
survival | pvp
lag free | skyblock
WarfareMC.eu | 1.8 - 1.14 IP Adresa: mc.warfaremc.eu

« Survival 1.14.4   Creative 1.14.4   SkyBlock 1.14.4   KitPvP 1.8  Vanilla 1.14.4 »

SlimeFun, Questy, Vlastní End systém na SkyBlocku, Vozidla na Creativu, WorldEdit na Creativu, Custom Enchanty, Optimalizovaná 1.14.4, Rychlé opravy bugů, Aktivní AT a více!

Detailní popis serveru:

WarfareMC.eu - Survival a PvP Server
Survival 1.14.4 se SlimeFunem | SkyBlock 1.14.4 se SlimeFunem | KitPvP | Creative | Vanilla 1.14 a více!
Jsme 2 roky starý Server, který vždy překvapí jak nové, tak stávající hráče.Co vlastně nabízíme (Podrobně)?
Můžeme ti nabídnout Survival se SlimeFunem, který je upraven námi, aby se zajistila co největší kompatibilita s 1.13.2 a spousty addonů, které jinde neuvidíš na verzi 1.13.2, Custom Enchanty, Plnou 1.13.2 bez lagů a samozřejmě klasický Shop, Aukce, PvP Arénu a podobně. V hlavním světě je vypnuté PvP a při zabití hráče nepadají itemy, aby měl každý možnost si zahrát.

Dále zde máme z našeho pohledu opravdu kvalitní SkyBlock.
SkyBlock tvořila skupina lidí, která se SkyBlocku již nějakou tu dobu věnuje a snažila se vytvořit vše tak, aby byl server přívětivý pro nové i starší hráče. Naleznete zde PvP Mine, Trhy, Custom Enchanty, Levné VIP s výhodami, které jsou vhodné pro SkyBlock, 8 vlastních ostrovů a základní ASkyBlock ostrov, 200 Questů (Challenges), které na tebe čekají. Samozřejmě se u nás nachází i další chytrátka, které jistě znáte i z jiných serverů, např. Magic Cobble Generátor a Aukce.

Pro milovníky PvP zde máme KitPvP!
Naše KitPvP obsahuje Scoreboard se všemi informacemi, AntiCheat, který nekickuje jentak a snaží se opravdu vyhledávat potenciální hackery (Jedná se o Reflex AntiCheat), vyvážené kity a vlastní systém portování do arény. Mapy na KitPvP jsou udělané tak, aby tam byla možnost opravdu hrát PvP, nenachází se tam tráva, dlouhá tráva, voda nebo bloky, co mohou dropovat FPS. KitPvP běží na verzi 1.8.8 s podporou 1.8 - 1.13.2

Video:

Komentáře:

reklamní plocha