Detail Serveru: SouthCraft

68
HLASUJ
Hlasy: 299
Online
HRÁČI: 2/100
Verze: 1.8 - 1.14
survival | creative
minigames | pvp
SouthCraft IP Adresa: play.southcraft.cz

Náš server se již delší dobu snaží být svým způsobem trochu originální a zároveň mít populární minihry, co právě teď letí. U nás najdete například Fun, který obsahuje opravdu spoustu zábavy. Už na začátku vás může zaujmout ovoce a zelenina (Maliny, Jahody, Brambory, ...) z nich si můžete udělat například džus! Také tam je i elektrika, solární helmy, speciální itemy a to nejlepší na konec! Také tam máme motorky, auta, tanky, letadla, které opravdu tak vypadají bez jakýkoliv texturepacků! Více informací klikněte.

Detailní popis serveru:

Náš server se již delší dobu snaží být svým způsobem trochu originální a zároveň mít populární minihry, co právě teď letí. U nás najdete například Fun, který obsahuje opravdu spoustu zábavy. Už na začátku vás může zaujmout ovoce a zelenina (Maliny, Jahody, Brambory, ...) z nich si můžete udělat například džus! Také tam je i elektrika, solární helmy, speciální itemy a to nejlepší na konec! Také tam máme motorky, auta, tanky, letadla, které opravdu tak vypadají bez jakýkoliv texturepacků! Na Funu nově máme WorldEdit pro EmeraldVIP, který funguje na způsob survivalu. Pokud chce například udělat plochu z kamenů, tak musí mít dostatek kamenů v inventáři. Takže už je konec s nekonečným kopáním, nebo stavěním rovných ploch, nyní si to můžete udělat jednoduše pomocí WorldEditu! Nevíte, jak s ním zacházet? To také není problém, na Funu máte vše krásně popsané do detailů. Neleznete to v /menu.

Creative - Zde naleznete parcelový svět, kde si svou parceli vytvoříte pomocí /plot auto. Na své parcele můžete používat WorldEdit, ať už jste VIP, nebo hráč! Pokud budete chtít větší parcelu, stačí si vzít více parcel vedle sebe a pomocí menu je spojit do jedne velké! Jak na to? Stačí napsat příkaz /parcely, pokud by jste chtěli vidět všechny možnosti, tak stačí napsat /menu.

Lobby + Minihry - U nás v Lobby po připojení začne hrát hudba, kterou lze samozřejmě vypnout v Menu serveru v nastavení. Ohledně miniher se snažíme mít minihry, které právě teď "letí".

Ostatní informace/O nás - Náš server je tu pro vás už od roku 2013, snažíme se mít všechny pluginy a minihry přeložené do češtiny. Pokud tedy se vám stane, že uvidíte anglickou hlášku, neváhejte nás kontaktovat a samozřejmě to musíte vyscreenovat, abychom věděli, o co jde a my to co nejdříve přeložíme.

Kontakt: podpora@southcraft.cz

WEB: southcraft.cz

IP: play.southcraft.cz

Verze: 1.8 - 1.12.2

Komentáře:

reklamní plocha